Obiekt

Zespół boisk Orlik 2012 – Bielska

orlik_bielska
Kompleks boisk “ORLIK 2012″ został uroczyście otwarty 1 czerwca 2009 r. Obiekt znajduje się przy zbiegu ul. Bielskiej, Piotrkowskiej i Chełmskiej w Opolu i składa się z boiska do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjnego (można na nim grać w koszykówkę, siatkówkę, badmintona oraz tenisa ziemnego), a także z zaplecza sportowego, które stanowią 2 szatnie z pełnym sanitariatem (toalety i prysznice), toaleta ogólnodostępna oraz toaleta dla osób niepełnosprawnych. Administratorem obiektu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu. Obiekt jest czynny 7 dni w tygodniu; pon.- pt. w godz. 8:00 – 22:00, w niedziele i święta 10:00 – 22:00. Rezerwacja boiska pod numerem telefonu 516 174 202.
Boisko wynajmujemy na 1h. Podczas korzystania z boiska 1 osoba z grupy wpisuje się do zeszytu prowadzonego przez instruktora sportu podając swoje dane (telefon kontaktowy lub/i adres) i odpowiada za stan boiska oraz zaplecza sportowego podczas użytkowania. Po zakończeniu gry instruktor sprawdza stan oddawanego obiektu.
W przypadku korzystania z boiska przez szkoły odpowiedzialnym za stan boiska, a także za podopiecznych jest trener lub opiekun grupy.

Imprezy z których jesteśmy dumni:

Turniej piłki nożnej “Szukamy następców Antoniego Kota i Wojciecha Tyca” z okazji Dnia Piłkarza, piłkarskie eliminacje wojewódzkie o Puchar Donalda Tuska.

orlik_bielska_01