Desktop92

Dzisiaj została rozegrana VII kolejka 6 Edycji Opolskiej Ligi Orlika. W Grupie A rozegrano mecz na szczycie, gdzie Grunt Opole, przegrał z Opolskimi Żubrami 1:2, a w Grupie B, Mortal Kombat pokonał Crempe Team 8:3. Za godzinę zostaną opublikowane tabele. Pełne wyniki VII kolejki:

Rozpiska na cały sezon Grupa A

Rozpiska na cały sezon Grupa B

Grupa A:
Sun Marino – Orlik Ozimek 1:5
Strzelcy:
Sun Marino – Wojciech Bułka
Orlik Ozimek – Marek Bocian x2, Łukasz Obrębski, Sławomir Frąk x2

Medycy – Marbet Opole 1:6
Strzelcy:
Medycy – Michał Stelmaszyk
Marbet Opole – Michał Patera x2, Bartłomiej Musolf, Jarosław Zabojszcz x2, Grzegorz Podgórski

Melon Team – AZS PMWSZ 5:1
Strzelcy:
Melon Team – Kacper Śnigórski x2, Michał Derbac, Mateusz Sokół x2
AZS PMWSZ – Damian Mirga

Grunt Opole – Opolskie Żubry 1:2
Strzelcy:
Grunt Opole – Marcin Wilk
Opolskie Żubry – Marcin Rakoczy, Piotr Marchewka

Grupa B
Morawiec Team – Reset Team 7:2
Strzelcy:
Morawiec Team – Krzysztof Delinowski x5, Piotr Nowotny x2
Reset Team – Robert Szramowski x2

Bajer Team – Hamburg 10:0
Strzelcy:
Bajer Team – Marek Żywicki x2, Radosław Rusin x3, Michał Król x2, Tomasz Wawrzycki x3

The Zigers – Stara Gwardia 5:2
Strzelcy:
The Zigers – Marcin Węgrzyn x2, Bartłomiej Węgrzyn x2, Maciej Dziedziak
Stara Gwardia – Marcin Merkel, Piotr Fechner

Crempa Team – Mortal Kombat 3:8
Strzelcy:
Crempa Team – Artur Ruta
Mortal Kombat – Konrad Kiełbasa, Paweł Pulnar, Adam Lewin, Grzegorz Szpila x5

VI kolejka Opolskiej Ligi Orlika przeszła do historii. Na czele są dwie niepokonane drużyny Grunt Opole, lider Grupy A i Mortal Kombat lider grupy B. Drużyna Gruntu posiada najlepszą obronę w lidze ze stratą 3 bramek, a zawodnicy Mortal Kombat, mogą się pochwalić najlepszą skutecznością, 30 strzelonych bramek.

Lista strzelców po 6 kolejce

Rozpiska na cały sezon Grupa A

Rozpiska na cały sezon Grupa B

Wyniki VI kolejki:

Grupa A
Sun Marino – Cruz de Malta 1:4
Strzelcy:
Sun Marino – Robert Wróblewski
Cruz de Malta – Paweł Zarzycki x2, Szymon Michalik, Paweł Kaliciński

Grunt Opole – Marbet Opole 1:0
Strzelcy:
Grunt Opole – Maciej Wilk

Melon Team – Orlik Ozimek 7:3
Strzelcy:
Melon Team – Tomasz Nowakowski, Kacper Śnigórski x3, Rafał Andrzejewski, Krzysztof Młudzik, Bartosz Papierniak
Orlik Ozimek – Łukasz Obrębski, Tomasz Kowalczyk, Michał Juruć

AZS PMWSZ – Opolskie Żubry 0:4
Strzelcy:
Opolskie Żubry – Marcin Rakoczy x3, Piotr Marchewka

Grupa B
Stara Gwardia – Crempa Team 5:1
Strzelcy:
Stara Gwardia – Piotr Fechner x2, Marcin Dubiel, Rafał Gielnik, Maciej Król, Marcin Robak
Crempa Team – Artur Ruta

Calcio – Morawiec Team 1:1
Strzelcy:
Calcio – Jarosław Wrzałka
Morawiec Team – Mariusz Gajda

Reset Team – Bajer Team 0:7
Strzelcy:
Bajer Team – Piotr Morawa, Radosław Rusin, Piotr Bazan x2, Michał Król, Tomasz Wawrzycki x2

Hamburg – The Zigers 2:3
Strzelcy:
Hamburg – Mateusz Skóra, Wojciech Szczepaniak
The Zigers – Przemysław Adamski, Maciej Dziedziak, Radosław Szybiński

 GRUPA “A”

Poz. Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki Zdobyte Bramki Stracone Bilans Bramek
1. Opolskie Żubry 7 17 22 9 22-9(+13)
2. Grunt Opole 6 15 17 5 17-5(+12)
3. Melon Team 6 13 21 11 21-11(+10)
4. Cruz de Malta 6 13 21 12 21-12(+9)
5. Marbet Opole 6 9 21 13 21-13(+8)
6. Orlik Ozimek 6 7 17 19 17-19(-2)
7. AZS PMWSZ 6 6 10 20 10-20(-10)
8. Medycy 6 1 8 26 8-26(-18)
9. Sun Marino 7 0 7 29 7-29(-22)

GRUPA “B”

Poz. Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki Stracone Bilans Bramek
1. Mortal Kombat 6 18 38 13 38-13(+25)
2. Stara Gwardia 7 12 28 15 28-15(+13)
3. Bajer Team 6 12 24 14 24-14(+10)
4. The Zigers 6 12 19 16 19-16(+3)
5. Crempa Team 7 12 24 24 24-24(0)
6. Morawiec 6 10 24 19 24-19(+5)
7. Hamburg 6 6 17 25 17-25(-8)
8. Calcio 6 1 10 19 10-19(-9)
9. Reset Team 6 0 7 46 7-46(-39)

Słoneczna pogoda, dużo goli, tak w skrócie można opisać 3 kolejkę 6 Edycji OLO. W Grupie A liderem zostały Opolskie Żubry, które wyprzedzają różnicą bramek drużynę Cruz de Malta, a w Grupie B z kompletem punktów 1 miejsce zajmuje zespół Mortal Kombat. Średnia ilość goli na jeden mecz w 3 kolejce wynosi 6,12. Oto wyniki z 3 kolejki:

Grupa A
Cruz de Malta – Orlik Ozimek 5:3
Strzelcy:
Cruz de Malta – Paweł Banak X2, Paweł Zarzycki, Grzegorz Celiński, Dariusz Pacyński
Orlik Ozimek – Łukasz Obrębski, Jan Puzik, Michał Juruć

Medycy – Opolskie Żubry 0:5
Strzelcy:
Opolskie Żubry – Tomasz Szendzielorz X2, Adam Rosowski, Marcin Rakoczy, Adam Sukman

Sun Marino – AZS PMWSZ 0:3
Strzelcy:
AZS PMWSZ – Kamil Pinowski, Piotr Goniowski, Mateusz Wanat

Grunt Opole – Melon Team 3:1
Strzelcy:
Grunt Opole – Michał Drążek X2, Mirosław Kuś
Melon Team – Kacper Śnigórski

Pauza – Marbet Opole

Grupa B
Crempa Team – Bajer Team 2:3
Strzelcy:
Crempa Team – Damian Kita, Dawid Skrzypczyk
Bajer Team – Radosław Rusin X2, Arkadiusz Aleksandroff

Stara Gwardia – Calcio 3:0
Strzelcy:
Stara Gwardia – Piotr Fechner, Marcin Dubiel, Maciej Król

Mortal Kombat – Morawiec 6:3
Strzelcy:
Mortal Kombat – Paweł Pulnar X2, Tymoteusz Rucki, Michał Smaroń X2, Grzegorz Szpila
Morawiec Team – Krzysztof Delinowski X2, Tomasz Kucharski

Hamburg – Reset Team 9:3
Strzelcy:
Mateusz Skóra, Kamil Wodecki, Wojciech Szczepaniak X3, Kamil Szczęsny, Grzegorz Królak X3
Reset Team – Robert Mastalerz X2, Krzysztof Szczepański

Pauza – The Zigers

Rozpiska na cały sezon Grupa A

Rozpiska na cały sezon Grupa B

Lista strzelców

 GRUPA “A”

Poz. Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki Zdobyte Bramki Stracone Bilans Bramek
1. Opolskie Żubry 3 7 10 4 10-4 (+6)
2. Cruz de Malta 3 7 10 5 10-5(+5)
3. Grunt Opole 2 6 7 1 7-1(+6)
4. AZS PMWSZ 3 6 7 5 7-5(+2)
4. Melon Team 3 6 7 5 7-5(+2)
5. Orlik Ozimek 2 3 7 7 7-7(0)
6. Marbet Opole 2 0 4 7 4-7(-3)
8. Sun Marino 3 0 1 9 1-9(-8)
9. Medycy 3 0 3 13 3-13(-10)

GRUPA “B”

Poz. Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki Stracone Bilans Bramek
1. Mortal Kombat 3 9 17 7 17-7(+10)
2. Crempa Team 3 6 12 8 12-8(+4)
3. Bajer Team 2 6 6 3 6-3(+3)
4. Stara Gwardia 3 6 7 4 7-4(+3)
5. Morawiec Team 2 3 10 8 10-8(+2)
6. Hamburg 3 3 12 10 12-10(+2)
7. The Zigers 2 3 7 7 7-7(0)
8. Calcio 3 0 4 11 4-11(-7)
9. Reset Team 3 0 5 22 5-22(-17)

OLO 2015  WIOSNA – rozpiska

 

Tabela na dzień: 12.07.2015

Poz. Nazwa Drużyny Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki puszczone Stosunek bramek Strz.-Pusz.
1

GRUNT OPOLE

13 34 64 18 64 – 18 (+ 46)
2 STARA GWARDIA 13 30 64 31 64 – 31 (+ 33)
3 MARBET OPOLE 13 28 60 43 60 – 43 (+ 17)
4 THE ZIGERS 13 27 51 32 51 – 32 (+ 19 )
5 CALCIO 13 24 34 23 34 – 23 (+ 11)
6 MORAWIEC TEAM 13 23 53 37 53 – 37 (+ 16)
7 CRUZ DE MALTA 13 23 52 41 52 – 41 ( + 11 )
8 MELON TEAM 13 19 44 40 44 – 40 ( +4 )
9 IN POST OPOLE 13 15 26 35 26 – 35 ( -9 )
10   RESET TEAM 13 12 24 57 24 – 57 (- 33)
11 SUN MARINO 13 11 23 46 23 – 46 (- 23)
12 RELAX TEAM 13 10 25 52 25 – 52 (- 27)
13 HAMBURG 13 4 27 57 27 – 57 (- 30)
14 MEDYCY OPOLE 13 4 21 62 21 – 62 (- 41)

Najlepsi strzelcy ligi OLO 2015

1. Krzysztof Delinowski (Morawiec Team) – 29
2. Kacper Śnigórski (Melon Team) – 25
3. Piotr Fechner (Stara Gwardia) – 21
4. Bartłomiej Musolf (Marbet Opole) – 21

 

Zaległy ostatni w lidze mecz:

Melon – Relax 7:2
Strzlecy Melon: Kacper Śnigórski x6 i Mateusz Lisek x1
Strzelcy Relax: Krzysztof Smulski x1 i Marek Żywicki x1

Ostatnia kolejka przeszła do historii!

Melon Team – The Zigers 7:2 (2:2)
Strzelcy:Melon Team: Tomasz Nowakowski x1, Marcin Pawłowski x1, Kacper Śnigórski x5
The Zigers: Marcin Kołaczyński x1, Maciek Dziedziak x1

Cruz De Malta – Morawiec Team 5:7 (2:4)
Strzelcy:Cruz De Malta: Paweł Zarzycki x2, Michał Zawadzki x3
Morawiec Team: Łukasz Dudek x1, Krzysztof Delinowski x3, Jarosław Rospond x1, Kordian Lubieski x1, Adrian Pudlik x1

Stara Gwardia – Medycy Opole 3:0 v.o.

Sun Marino – Grunt Opole 1:5 (1:3)
Strzelcy: Sun Marino: Wojciech Bułka x1
Grunt Opole: Stanisław Ciuruś x1, Michał Drążek x2, Marcin Wilk x2

In Post Opole – Marbet Opole 0:3 v.o.

Relax Team – Reset Opole 0:3 v.o.

Calcio – Hamburg 3:0 v.o.

 

Upalna pogoda nie pomogła we frekwencji na boisku. W 12 kolejce aż 4 walkowery!

Reset Team – In Post Opole v.o 0:3

Hamburg – Relax Team v.o. 3:0

The Zigers – Calcio v.o. 3:0

Marbet Opole – Sun Marino 3:3
Strzelcy: Marbet Opole: Zabojszcz x1, Musolf x1, Okos x1
Sun Marino: Gabryelski x2, Siejak x1

Grunt Opole – Stara Gwardia 3:4
Strzelcy: Grunt: Ciuruś x1, Kuś x2
Stara Gwardia: Gielnik x3, Jaszczyk x1

Medycy Opole – Cruz De Malta v.o. 0:3

Morawiec Team – Melon Team 3:2
Strzelcy: Morawiec Team: Delinowski x2, Rospond x1
Melon Team: Poszwa x1, Śnigórski x1

Wyniki po 11 kolejce. Pierwszy obustronny walkower!

Morawiec Team – The Zigers 1:5 (0:2)
Strzelcy: Morawiec Team: Stefan Lubliński x1
The Zigers: Marcin Węgrzyn x1, Maciek Dziedziak x1, Przemysław Adamski x2, Łukasz Najgebauer x1

Melon Team – Medycy Opole 2:0 (0:0)
Strzelcy: Melon Team: Tomasz Nowakowski x1, Michał Derbac x1
Medycy Opole: —

Cruz De Malta – Grunt Opole 4:4 (3:3)
Strzelcy: Cruz De Malta: Paweł Zarzycki x1, Michał Zawadzki x3
Grunt Opole: Michał Drążek x2, Karol Jurkiewicz x2

Stara Gwardia – Marbet Opole 4:5 (2:4)
Strzelcy: Stara Gwardia: Rafał Gielnik x4
Marbet Opole: Bartłomiej Musolf x2, Łukasz Kolp x3

Sun Marino – Reset Team v.o. 3:0

In Post Opole – Hamburg (mecz się nie odbył) – OBUSTRONNY WALKOWER

Relax Team – Calcio v.o. 0:3

Zaległy mecz >>>

Grunt Opole – Reset Team 5:0 (2:0)

Strzelcy: Grunt Opole: Rugała x2,Drążek 1,Rzepa 1,Marcin Wilk 1

Mimo ciężkich warunków 10 kolejka za nami!

Marbet Opole – Cruz De Malta 4:7 (1:3)
Strzelcy: Marbet Opole: Michał Paterak x1, Bartłomiej Musolf x2, Rafał Grygorowicz x1
Cruz De Malta: Szymon Michalik x1, Paweł Kaliciński x1, Dariusz Pacyński x1, Michał Zawadzki x3

Calcio – In Post Opole 3:0 v.o.

Hamburg – Sun Marino 0:3 v.o.

Reset Team – Stara Gwardia 3:6 (0:4)
Strzelcy: Reset Team: Damian Rutyna x2, Norman Piątek x1
Stara Gwardia: Wiesław Wojciechowski x1, Piotr Fechner x3, Marcin Dubiel x2

The Zigers – Relax Team 8:2 (3:1)
Strzelcy: The Zigers: Tomasz Stempniewicz x1, Marcin Węgrzyn x1, Maciek Dziedziak x5, Przemysław Adamski x1
Relax Team: Marek Żywicki x2

Grunt Opole – Melon Team 7:0 (3:0)
Strzelcy: Grunt Opole: Stanisław Ciuruś x1, Michał Drążek x3, Piotr Rzepa x2, Michał Rugała x1
Melon Team: —

Medycy Opole – Morawiec Team 1:9 (0:4)
Strzelcy: Medycy Opole: Łukasz Lisowski x1
Morawiec Team: Krzysztof Delinowski x7, Tomasz Kucharski x1, Marek Klusa x1

 

Zaległy mecz >>>

Grunt Opole – Medycy Opole 7:2 (do przerwy 3:2)

Strzelcy: Grunt Opole: Stanisław Ciuruś x2, Michał Drążek x1, Marcin Wilk x1, Piotr Rzepa x1, Michał Rugała x1, Maciej Wilk x1

Bramki Medycy: Artur Maj x1, Osama Auyhusein x1

 

9 kolejka przeszła do historii…

Medycy Opole – The Zigers 1:7 (1:2)
Strzelcy: Medycy Opole: Artur Maj x1
The Zigers: Marcin Węgrzyn x2, Marcin Kołaczyński x1, Maciek Dziedziak x1, Przemysław Adamski x2, x1

Morawiec Team – Grunt Opole 1:6 (0:2)
Strzelcy:  Morawiec Team: Krzysztof Delinowski x1
Grunt Opole: Michał Drążek x1, Karol Jurkiewicz x3, Piotr Rzepa x1, Michał Rugała x1

Melon Team – Marbet Opole 2:3 (1:0)
Strzelcy:  Melon Team: Łukasz Poszwa x1, Rafał Andrzejewski x1
Marbet Opole: Michał Paterak x2, Brzeszczak x1

Cruz De Malta – Reset Team (walkower) 3:0

Stara Gwardia – Hamburg 9:1 (5:0)
Strzelcy: Stara Gwardia: Marcin Merkel x1, Marek Szczurek x1, Bogdan Jaszczyk x1, Piotr Fechner x3, Rafał Gielnik x2, Marcin Dubiel x1
Hamburg: Jacek Figura x1

Sun Marino – Calcio 0:4 (0:1)
Strzelcy: Sun Marino: —
Calcio: Sebastian Kołc x1, Darek Drabik x1, Kamil Wilczek x2

In Post Opole – Relax Team (walkower) 0:3

 

Jak wrażenia po 8 kolejce?

Calcio – Stara Gwardia 2:3 (1:2)
Strzelcy: Calcio: Kamil Wilczek x1, Jarosław Wrzałka x1
Stara Gwardia: Piotr Fechner x2, Marcin Dubiel x1

Relax Team – Sun Marino 5:0 (2:0)
Strzelcy: Relax Team: Krzysztof Młodzik x1, Radek Rusin x3, Piotr Bazan x1
Sun Marino: —

The Zigers – In Post Opole 4:2 (2:0)
Strzelcy: The Zigers: Maciek Dziedziak x1, Przemysław Adamski x1
In Post Opole: Kamil Pinowski x1, Mateusz Wanat x1

Hamburg – Cruz De Malta 5:7 (2:4)
Strzelcy: Hamburg: Kamil Szczęsny x1, Grzegorz Królak x1, Krzysztof Salatycki x3
Cruz De Malta: Szymon Michalik x2, Grzegorz Celiński x1, Paweł Kaliciński x1, Dariusz Pacyński x1, Michał Zawadzki x2

Marbet Opole – Morawiec Team 3:5 (2:2)
Strzelcy: Marbet Opole: Jarosław Zabojszcz x1, Bartłomiej Musolf x2
Morawiec Team: Krzysztof Delinowski x3, Tomasz Kucharski x1, Adrian Pudlik x1

Melon Team – Reset Team 5:0 (2:0)
Strzelcy: Melon Team: Łukasz Poszwa x1, Bartosz Papierniak x2, Kacper Śnigórski x2

Grunt Opole – Medycy Opole – mecz się nie odbył

 

Wyniki z 7 kolejki! Prawdziwy festiwal bramek!

Medycy Opole – Marbet Opole 4:5 (1:3)
Strzelcy: Medycy Opole: Maciej Jędrusik x1, Osama Auyhusein x3
Marbet Opole: Michał Paterak x3, Bartłomiej Musolf x1, Bartosz Mąkosz x1

Grunt Opole – The Zigers 2:0 (1:0)
Strzelcy: Grunt Opole: Michał Drążek x1, Piotr Rzepa x1
The Zigers: —

Morawiec Team – Reset Team 13:1 (5:1)
Strzelcy: Morawiec Team: Mariusz Gajda x1, Łukasz Dudek x1, Krzysztof Delinowski x7, Tomasz Kucharski x1, Kordian Lubieski x2, Artur Rola x1
Reset Team: Robert Szramowski x1

Melon Team – Hamburg 6:3 (1:1)
Strzelcy: Melon Team: Kacper Śnigórski x4, Marcin Pawłowski x1, Rafał Andrzejewski x1
Hamburg: Grzegorz Królak x2, Jacek Figura x1

Cruz De Malta – Calcio 2:3 (0:1)
Strzelcy: Cruz De Malta: Paweł Banak x1, Michał Zawadzki x1
Calcio: Jakub Utrat x2, Kamil Wilczek x1

Stara Gwardia – Relax Team 2:3 (0:2)
Strzelcy: Stara Gwardia: Piotr Fechner x1, Rafał Gielnik x1
Relax Team: Radek Rusin x1, Piotr Bazan x2

Sun Marino – In Post Opole 0:7 (0:1)
Strzelcy: Sun Marino: —
In Post Opole: Piotr Goniowski x1, Kamil Pinowski x2, Mateusz Wanat x4

  1. REGULAMIN OLO 2015
  2. OLO – Lista zawodników
  3. OLO – karta indywidualna
  4. Oświadczenie rodzica