IMG_0560

Pierwszy etap eliminacji w turnieju ECO SILESIA CUP 2015 cieszył się zainteresowaniem uczestników.  W turnieju wzięły udział 3 pary damskie i 16 par męskich- w sumie 38 osób.  Pogoda do gry wg. zawodniczek i zawodników była idealna. W kategorii kobiet zwyciężyła para : Joanna Moczko, Marta Jonak.  II miejsce : Julia Budny Martyna Paczkowska, III miejsce: Kristina Krok, Agata Tychoń. W kategorii mężczyzn najwyższą lokatę zajęli: Adrian Niewiadomski  i Marcin Krupa . Na drugim miejscu uplasowali się: Konrad Klimczok i Krzysztof Mazur. III miejsce: Tomasz Ciach i Maciej Fąfarko. Przypominamy, że zwycięskie pary turniejów eliminacyjnych (pod warunkiem wzięcia udziału w dwóch turniejach) kwalifikują się do wielkiego finału, który odbędzie się 23.08 na basenie letnim „Błękitna Fala”. Zapraszamy na kolejne turnieje eliminacyjne ECO SILESIA CUP 2015, które odbędą się 18.07, 25.07 i 1.08.