Już 17 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors! Niech Was nie zmyli nazwa zespołu – na koncercie usłyszycie, nie tylko arie operowe ale również hity takich artystów jak Michael Jackson, Beatles, Queen, czy Bon Jovi. To trzeba zobaczyć!

Dwanaście wyjątkowych głosów już od dwunastu lat rozgrzewa dusze, raduje ucho i cieszy oko wspaniałym widowiskiem oraz unikalnym wykonaniem największych przebojów muzyki operowej, ale przede wszystkim muzyki pop i rock. Uwodzą publiczność nie tylko wspaniale brzmiącymi głosami, ale także urokiem osobistym, niebywałym poczuciem humoru. Śpiewają, tańczą, wzruszają i porywają publiczność swoją wokalną maestrią oraz chwytają za serca szczególnie damską część publiczności. Przyjdź i poznaj THE 12 TENORS na żywo podczas ich jubileuszowej trasy!

Usłyszymy nowy repertuar oraz zobaczymy nową scenografię przygotowaną z pasją i energią, jakiej oczekują  fani. Podczas koncertu artyści wykonają aranżacje najbardziej znanych i najpiękniejszych arii operowych, ballad oraz współczesnych utworów, które stały się niezapomnianymi klasykami popu i rocka. Wokalistom towarzyszyć będą światowej klasy muzycy i wyjątkowa oprawa wizualna widowiska.

 

12 Tenorów w Opolu. INFORMACJE

17 kwietnia godz. 19:00 (piątek)

Stegu Arena Opole

Bilety do nabycia:

http://bit.ly/opole_abilet

http://bit.ly/tenors_ebilet

http://bit.ly/opole_kb

sieć sklepów Media Markt

punkty stacjonarne powyższych bileterii