ramka deichmann MOSiR

Uwaga Uwaga. Już za kilka chwil rozpoczynają się rozgrywki Deichmann w Opolu.

Można powiedzieć że zapisy do tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostwa 2015 w Opolu dobiegły już końca. Może jeszcze pojawi się kilka drużyn dlatego szczegółowy harmonogram rozgrywek zostanie opublikowany w środę w godzinach wieczornych lub w czwartek do południa.
Nie zmienia to faktu że rozgrywki rozpoczną się w najbliższą niedzielę  (19.04) w Centrum Sportu przy ul. Wandy Rutkiewicz 10 w Opolu o godz. 10:00.
Oczywiście proszę o wcześniejsze przybycie aby każda drużyna zdążyła odebrać stroje, a trenerzy/opiekunowie mogli dopełnić ostatnie formalności. Rozgrywki prowadzone będą na 4 boiskach: nr 1 dla kat. U-7, nr 2 i nr 3 dla kat U-9 i nr 4 dla kat. U-11.
W chwili obecnej w kat. Bambini mamy 9 drużyn, w U-9 18 drużyn i w U-11 14 drużyn. Łącznie ponad 40 zespołów – to najwięcej patrząc na dotychczasowe edycje opolskich eliminacji.
Mimo nie najlepszej prognozy pogody na najbliższą niedzielę (ok. 12 st. Celcjusza) rozpoczynamy naszą grę i zabawę. Będzie gorąca atmosfera, a jeśli komuś to nie wystarczy będzie można napić się gorącej herbaty, kawy, a także coś przekąsić.