Bonk 3000
Już w najbliższą sobotę – 25 kwietnia zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola do wspólnego udziału w treningach i meczach pokazowych, jakie odbędą się w ramach 1 Dnia Sportu. Wśród blisko 30 klubów i sportowców jacy pojawią się w Parku Nadodrzańskim, nie zabraknie największych mistrzów, którzy poprowadzą pokazowe treningi w swoich dyscyplinach sportu.
Udział w pikniku zapowiedział najbardziej utytułowany sztangista KS Budowlani Opole – Bartłomiej Bonk, który zaledwie kilka dni temu, potwierdził swoją mistrzowską klasę zdobywając złoty medal w Tbilisi na Mistrzostwach Europy.
Bartłomiej Bonk to nie jedyny Mistrz, jaki pojawi się podczas Dnia Sportu. Pokaz zawodników Opolskiego Klubu Karate Kyokushin poprowadzi Konrad Kozubowski, który jako jedyny reprezentant biało-czerwonych, zdobył złoty medal w konkurencji kata na Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Warszawie w dniach 17-18 kwietnia.
Zapraszamy wszystkich Opolan do Parku Nadodrzańskiego przy siłowniach terenowych w godzinach 11.00-15.00.
Z opolskim sportem nie ma czasu na nudę!
Szczegółowy program znajdziecie Państwo na plakatach i stronie internetowej www.opole.pl oraz na Facebook – https://www.facebook.com/MiastoOpole