IMG_2142

Kolejne Mistrzostwa Piłki Nożnej Przedszkolaków w Opolu przeszły do historii. Do finałów zakwalifikowały się przedszkola nr 2,3,4,20,22,23,37,46,54 oraz 56. Przedszkolaki pokazały wysoki poziom piłkarski i jak można było zaobserwować nasi kadrowicze Lewandowski czy Błaszczykowski o swoich następców nie muszą się martwić. W imprezie uczestniczyli chłopcy i dziewczynki. Ci pierwsi walczyli na boisku aby zdobyć jak najlepsze miejsce na podium zaś dziewczynki mocno ich wspierały dopingiem. Zawody sędziowali byli piłkarze Odry Opole Przemysław Krupa i Krzysztof Chełpa a rozgrzewkę i przygotowanie do meczów prowadzili trenerzy Szkółki Piłkarskiej Gwardii Opole. Za mikrofonem bezbłędnie poprowadził całą imprezę Mirek Śnigórski, który został ulubieńcem przedszkolaków. Były konkursy rysowania oraz tańce z pomponami, były lizaki i „krówki”. Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale. Pierwsze miejsce w turnieju piłkarskim wywalczyło sobie przedszkole nr 37. Na drugim miejscu uplasowało się przedszkole nr 54 zaś na trzecie miejsce przypadło przedszkolu nr 3.  Zabawy było bez liku a głównym organizatorem zawodów był Mosir Opole przy współpracy z ECO. Wszystkie przedszkola obiecały obowiązkową obecność na zawodach w przyszłym roku.