Akademia Młodych Orłów w Opolu rozpoczęła treningi na boisku Orlik przy ulicy Czaplaka. W celu lepszej adaptacji do warunków zewnętrznych oraz integracji rodziców i zawodników postanowiliśmy zorganizować dla każdej z grup (Skrzat – Żak – Orlik) mecze Dzieci – Rodzice. Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę!

Galeria zdjęć z meczu >>> TUTAJ

Na początku każdego spotkania trenerzy AMO przeprowadzili wspólną rodzinną rozgrzewkę z piłkami a następnie  rozpoczynaliśmy długo oczekiwaną rywalizację ze swoimi rodzicami. Każda ze stron  podeszła do tego wydarzenia bardzo ambicjonalnie, dlatego mecze były bardzo emocjonujące i obfitujące w wiele pięknych bramek. Nasze drużyny grały bardzo ofensywnie i efektownie, czego przykładem były głośne okrzyki: „goooool” które dobiegały z każdego boiska. Walka o piłkę toczyła się o każdy skrawek murawy. Warto podkreślić że w drużynie rodziców wystąpiły również mamy i siostry naszych zawodników, za co bardzo dziękujemy. Każdy z uczestników mógł liczyć na gorący doping swoich rodzin, które emocjonująco ale fair play reagowały na wydarzenia boiskowe.

Niestety nie możemy podać Państwu końcowych rezultatów rozegranych meczy, ponieważ padło tak dużo bramek że nasi trenerzy pogubili się w liczeniu:)

Podsumowując każda ze stron bawiła się doskonale, kibice gorąco ale kulturalnie dopingowali swoich bliskich a same mecze dostarczyły wielu pozytywnych emocji które pozostaną nam w pamięci na długi czas. Żałujcie że nie mogliście być z nami i wspólnie przeżywać tych sportowych emocji…..