plakat_PARK_Opole

Jeśli masz dość siedzenia w domu, brakuje ci pomysłu na spędzenie aktywnie i kreatywnie niedzielnego popołudnia, zdaj się na nas. Przyjdź do PARKu i weź udział w międzypokoleniowej zabawie!
Rusza druga edycja projektu PARK! Program Aktywności Rekreacyjno-Kulturalnej powstał dzięki wsparciu Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020 i obejmuje cykl ośmiu niezależnych spotkań plenerowych prowadzonych w Parku na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu w okresie od sierpnia do października.
Podczas spotkań w plenerze instruktorzy Europejskiego Stowarzyszenia Promocji Aktywności Ruchowej 50+ wraz z międzypokoleniową grupą wolontariuszy zaproszą wszystkich chętnych do udziału w grach i zabawach na świeżym powietrzu. Każde spotkanie poświęcone będzie innym rodzajom gier i zabaw o charakterze rodzinnym i integracyjnym, dostosowanych do możliwości osób w różnym wieku.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości oraz entuzjastów aktywnego wypoczynku do udziału w programie.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.espar-50.org oraz na naszym profilu na Facebook’u (PARK – Program Aktywności Rekreacyjno-Kulturalnej).