Wysokim zwycięstwem Trampkarzy Młodszych MKS-u MOSiR Opole zakończyło się  spotkanie rozgrywane w ramach 11 kolejki I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy.

Trampkarze MOSiR-u nie pozostawili złudzeń swoim przeciwnikom, komu tak naprawdę należy się zwycięstwo w meczu.

Indywidualne wyszkolenie techniczne, gra zespołowa, pomysł, zaangażowanie to atuty, którymi opolscy zawodnicy przewyższali gości w każdym fragmencie meczu. Dzięki tym elementom o dobry wynik końcowy dzisiejszego spotkania można było być spokojnym. Za ambitną postawę gościom z Otmuchowa należą się brawa. Niestety za fragment meczu, gdy frustracja dała się we znaki niektórym zawodnikom i zaczęło się tzw. „polowanie na kości” – spora nagana. Nikt nie lubi przegrywać meczu, tym bardziej z zawodnikami młodszymi. Nie jest to jednak powód do „gry faul”. Na szczęście dla widowiskowości dzisiejszego meczu był to tylko krótki fragment i nie zakończył się żadnymi urazami. Brawa dla obu drużyn za stworzenie ciekawego dla oka widowiska.

 

MKS:BŁAŻEJ SAPIELAK,  SZYMON WITEK,  KACPER MICHALAK, KACPER KŁOSOWSKI,  NATANIEL SZOTA,  MICHAŁ WRÓBEL,  KAROL IRA,  MICHAŁ SURZYN, JAN DĄBROWSKI,  DOMINIK STARZECKI,  ADRIAN BARYSCH,  ADAM DENDERA, MICHAŁ GŁUSZKIEWICZ, JAKUB TOMALA,  SZYMON RUBAK,  BARTOSZ KOSTUŚ,  ŁUKASZ RYCHLIK,  NIKODEM ŚLĘZAK. Trener Tomasz Piwowarczyk.