W ubiegłą niedzielę czyli 12.03.2023 r. w Toyota Park odbyło się oficjalne zakończenie sezonu Atlantis Opolskiej Ligi Siatkówki!

Faworyt i ubiegłoroczny zwycięzca ligi nie zawiódł! Wygrał 17 z 18 spotkań ligowych i zasłużenie stanął na najwyższym stopniu podium.

Mistrzem ligi została drużyna TS TELEINTEGRA FOTOWOLTAIKA OPOLE!!!

W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn, które grały systemem mecz i rewanż, co dało 18 kolejek ligowych.

MVP – Radosław Cebula – TS TELEINTEGRA FOTOWOLTAIKA OPOLE

Została również wręczona nagroda FAIR PLAY dla drużyny Mucha Volley Kluczbork, która wracając z jednej z kolejek ligowych napotkała na wypadek samochodowy i udzieliła pomocy osobom poszkodowanym.

Projekt Manager: Artur Mazur

W dniu zakończenia ligi miał miejsce również turniej o Puchar Atlantis Opolskiej Ligi Siatkówki, w którym zwyciężyła drużyna SPS Walce pokonując w finale AZS Politechnikę Opolską. Na trzecim miejscu uplasował się zwycięzca całych rozgrywek czyli TS Teleintegra Fotowoltaika Opole.

Szczególne podziękowania należą się sponsorowi tytularnemu rozgrywek czyli firmie Atlantis Deweloper Opole.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek.