Obiekt

Basen letni – Błękitna Fala

10:00blekitna-fala

 

 

 

 

 

 

 

 

CENNIK BASEN LETNI

Basen Letni „BŁĘKITNA FALA” po remoncie został ponownie otwarty 23 czerwca 2006 r. i w plebiscycie prowadzonym przez NTO czytelnicy uznali, że jest najładniejszym basenem w naszym województwie. Przebudowany obiekt uwzględnia wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych użytkowników. Do Państwa dyspozycji są trzy baseny z możliwością podgrzewania wody, z czego jeden ma długość 50 metrów i można organizować na nim zawody pływackie. Ponadto znajdują się trzy zjeżdżalnie – jedna 50 metrowa i dwie szybkie 8 metrowe, sztuczna rzeka, boisko do gry w siatkówkę, brodzik i basenik dla młodszych dzieci. Dodatkowo na terenie kompleksu znajduje się restauracja.

Jakość wody na Basenie Letnim przy Pl.Róż 8 w Opolu  spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015r., poz. 2016)

Roczna ocena jakości wody:Basen Letni Błękitna Fala-roczna ocena jakości wody

Basen Letni Błękitna Fala – roczna ocena wody

Zapraszamy na wirtualny spacer po basenie >>>

blekitna fala ws

Imprezy z których jesteśmy dumni:

Mistrzostwa Polski w Pływaniu (juniorzy), Letnie Międzynarodowe zawody pływackie z okazji 60-lecia Okręgowego Opolskiego Związku Pływackiego (2008), Finał ECO SILESIA CUP, akcja Bezpiecznie nad wodą, Bezpieczne wakacje nad wodą z LOTTO.

Życzymy Państwu samych słonecznych i ciepłych dni podczas wypoczynku na „Błękitnej Fali”.