Obiekt

Kryta Pływalnia – Akwarium

akwarium

 

 HARMONOGRAM GODZIN OGÓLNODOSTĘPNYCH:

AQUA – AEROBIC

Ćwiczenia, prowadzone przez doświadczone instruktorki,  odbywają się na małej niecce, w dniach i godzinach:

Szczegółowe informacje oraz zapisy na zajęcia u:

Pani Oli –  grupy pełne

Pani Ilony –  pod numerem telefonu 505 474 611


Karta Opolska Rodzina

Szanowni Państwo! – Karta Opolska Rodzina

Przypominamy o KONIECZNOŚCI aktualizacji Kart Opolska Rodzina na rok 2018.

Zgodnie z obowiązującym regulaminem, należy przedłużyć jej ważność na rok 2018, w celu skorzystania z przysługującej ulgi.

               http://www.opole.pl/karta-opolska-rodzina-w-2016-roku/

Kryta Pływalnia „AKWARIUM” to obiekt nowoczesny, który w roku 2000 przeszedł gruntowny remont. Do Państwa dyspozycji znajduje się basen sportowy o wymiarach 25m x 12,5m, w którym jednocześnie może pływać do 60 osób, a także zjeżdżalnia wodna (35 m), wanna do hydromasażu oraz sauna fińska. Na parterze znajduje się mała niecka (12m x 6m), na której odbywają się zajęcia rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, pływanie korekcyjne, nauka pływania dla dzieci i niemowląt oraz zajęcia ruchowe typu aqua-aerobic. Dzięki zapleczu socjalnemu nasi pracownicy mogą płynnie i szybko obsługiwać klientów, a kadra ratownicza czuwa nad bezpieczeństwem pływających. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Kryta Pływalnia „AKWARIUM” zaprasza od poniedziałku do niedzieli w godzinach 600 – 22.00, przy czym każdego dnia przewidziane są godziny przeznaczone dla młodzieży szkolnej, zakładów pracy oraz osób indywidualnych.

Jakość wody na Krytej Pływalni AKWARIUM  w Opolu  spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015r., poz. 2016)6:00-22:00

 

AQUARIUM WS

Na Krytej Pływalni Akwarium można korzystać z bezpłatnego łącza internetowego.
Bezpłatnym dostępem do sieci objęte są praktycznie wszystkie pomieszczenia udostępniane klientom.

 akwarium01